Strona energocel.pl wykorzystuje pliki cookies zgodnie z prawem w celach statystycznych. Obsługę plików cookies możesz wyłączyć w przeglądarce.

zgadzam się - nie pokazuj tej informcji ponownie

O Firmie

Energocel opiera się w swoim działaniu na głębokiej współpracy ze specjalistami z dziedziny energetyki w celu dopasowania się do potrzeb Klienta. 

Misją i celem działalności jest wspomaganie Klientów w kierunku optymalnego gospodarowania energią poprzez dostarczanie informacji, analiz, wniosków, propozycji rozwiązań z uwzględnieniem wymogów ochrony środowiska naturalnego.

Firma rozpoczęła działalność w 2007 roku jako wyzwanie na potrzeby przemysłu po częściowym uwolnieniu rynku energii elektrycznej w Polsce zajmując się początkowo tylko segmentem związanym z energią elektryczną.

Pierwsze prace dotyczyły analizy samego rynku energii elektrycznej, biznes planów nowych podmiotów gospodarczych w zakresie obrotu energią elektryczną i audytów w obszarze energii elektrycznej.

Doświdczenia i potrzeby rynkowe spowodowały poszerzenie zakresu świeadczonych usług, które obecnie obejmują szeroko pojęte doradztwo energetyczne ze szczególnym zaanagażowaniem w analizy gospodarki energetycznej przedsiębiorstw produkcyjnych.

Potencjał Energocel to kompetencje, wieloletnie doświadczenie właściciela i współpracyjących specjalistów oraz nowatorskie podejście do realizacji zadań. Projekty doradcze i audyty energetyczne analizowane są nie tylko pod względem technicznym, ale także rozpoznają i badają problemy dotyczące organizacji, metod zarządzania gospodarką energetyczną i jej wpływu na środowisko naturalne. Każde zagadnienie z obszaru energetycznego analizowane jest pod względem technicznym i biznesowym.

Poza podstawowymi usługami jakimi są doradztwo energetyczneaudyt energetyczny Energocel współpracuje także z partnerami handlowymi w obszarze energetyki, szczególnie w zakresie zakupu i optymalnego gospodarowania energią elektryczną.